zmiany

Operator Telekomunikacyjny Silvernet
SILVER Sylwester Kubik
ul. Wrocławska 7, 57-220 Ziębice
tel. 513 088 317
www.silvernet.info.pl
biuro@silvernet.info.pl

Informacja dla Abonentów Sieci Silvernet

W związku ze zmianami organizacyjnymi i wystąpieniem firmy I-net Izabela Kubik z Grupy Silvernet informujemy, że w dniu 01.09.2018r została podpisana Cesja praw i obowiązków wynikających z zawartych umów abonenckich przez firmę I-net Izabela Kubik.
Na podstawie tej cesji w prawa i obowiązki weszła firma Silver Sylwester Kubik nr NIP: 887 100 44 59, wpis do rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych nr: 12 330, z siedzibą w Ziębicach przy ul. Wrocławskiej 7/1
Zmiany:
Zmiany, które Państwa dotyczą to zmiana numeru konta oraz odbiorcy przelewu. Dla firm zmienia się także wystawca faktury VAT.
Dla osób, które dokonują płatności na podstawie druczków wyślemy nowe książeczki opłat.
Płatności, które wpłyną na stare konto zostaną automatycznie przeksięgowane na konto Abonenta. Nie mniej jednak prosimy w miarę możliwości o zmianę danych w stałych zleceniach. Stare numery kont będą aktywne do dnia 31 października 2018 roku.
Co się nie zmienia:
Adresy, formy kontaktu, numery telefonów.
Korzyści:
Z dniem 01.09.2018 wprowadziliśmy zwiększenie prędkości Down/Up do 35/10Mbps dla pakietu „standard”, oraz do 40/20 Mbps dla pakietu „Speed”.
Zmiany organizacyjne, które wprowadzamy mają na celu zwiększenie naszej pozycji na rynku, ekspansje na nowe tereny, oraz większe nakłady inwestycyjne na strukturę Sieci Silvernet

Z poważaniem
Sylwester Kubik