O NAS

Sieć Silvernet istnieje na rynku od roku 2003. Od początku świadczymy usługi w zakresie stałego dostępu do sieci Internet, zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Wraz z upływem czasu rozwijał się nasz potencjał oraz zasięg działania. Oferujemy usługi o możliwie najwyższej jakości oraz umiarkowanej cenie, a nasza oferta zawsze jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb klientów. Zadowolenie klienta jest priorytetem w naszej działalności. Dbamy, by opłaty instalacyjne i abonamentowe były zawsze konkurencyjne.

Technologia

Dawniej: Kilka lat temu, gdy zaczynaliśmy naszą przygodę z nowatorską w tamtym czasie technologią bezprzewodową, bazowaliśmy na urządzeniach markowych firm. Niestety jak się potem okazało urządzenia były dość zawodne i nie miały one wiele wspólnego z profesjonalizmem. Także łącza dostępowe były realizowane na bazie jednego z ogólnopolskich dostawców. I tutaj też można było mieć dużo zastrzeżeń do jakości. Sieć szkieletowa hmm – nic takiego nie istniało.

Dziś: Dziś jest inaczej. Ciężka praca, nauka oraz radość z tego co robimy całkowicie odmieniły oblicze naszej sieci. Dziś korzystamy z profesjonalnych łączy opartych na technologii światłowodowej. Dziś posiadamy szybką bezprzewodową sieć szkieletową opartą na profesjonalnych radioliniach. Każdy nasz punkt dostępowy jest wyposażony w urządzenia monitorujące pracę nadajników, zasilanie awaryjne, urządzenia regulujące temperaturę. Wszystko sterowane i nadzorowane poprzez siec GSM. Dziś możemy powiedzieć, że to co robimy, robimy profesjonalnie.